COUNTERSTRIKE1.6 + COUNERSTRIKE SOURCE

Counter-Strike 1.6

Hodiny

Kalendár

Anketa

Ktorá verzia je podla vás najlepšia

1.6 (460)
 

1.5 (391)
 

source (388)
 

condition zero (375)
 

half-life (359)
 

half-life2 (382)
 

Návštevnosť

TOPlist

Ktory stvoritel je ne ICQ.

MiRcO - 475889812 IgIkO - 479254833 SnOwY - 232903798

Obrázok týždňa

<div style="text-align: center;"><font size="3"><span style="font-family: Comic Sans MS;">mno naj obr&aacute;zok....</span></font></div>

Anketa

COHO TU JE MALO???

Máp.... (298)
 

Postav... (290)
 

programov... (294)
 

Spraylog... (319)
 

Skinov... (325)
 

Kúpiť hru!

Nepřehlédněte !!!
Každý hráč by si určitě přál co možná nejlepší a nejkvalitnější herní vybavení, aby mohl dosáhnout ještě lepších herních výsledků. Nyní si zde můžete koupit ty nejlepší myši, podložky a také sluchátka, s kterými si určitě zlepšíte svůj skill.

..::Celý článek::..

Counter-Strike 1.6 (CS Anthology DVD)
- Obsahuje hru Counter Strike 1.6, která je potřeba pokud chcete hrát přes Steam. Jestli se chcete stát opravdovým hráčem, tak si tuto originální hru musíte koupit za neuvěřitelně nízkou cenu!
- Tour of Duty - taktické singleplayerové mise - Pomocí oficiálního CS botu může hráč offline simulovat multiplayerovou hru s boty nebo online v kombinaci s lidskými hráči
- Deleted Scenes - obsahují nové protivníky a cíle
- Díky nízkým systemovým požadavkům není potřeba výkonný počítačAktuální cena: 499,-KoupitCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source je vylepšená verze legendární hry Counter Strike. Najdete zde lepší grafiku, prostředí a nové mapy. Obsahuje také rychlou akci Half-Life 2: Deathmatch a Day of Defeat: Source - akční thriller z Evropy za 2. světové války.

Aktuální cena: 799,-Koupit


Half-life 2 + Counter-Strike: Source
- Obsahuje také Counter-Strike: Source
Přestože se Gordon Freemen domníval že po katastrofě v Black Mesa už se jeho život vrátí do víceméně poklidných kolejí, zdá se že historie se opakuje a jemu nezbývá než opět vypráskat vetřelcům kožich. Pokud jste o Half Life ještě neslyšeli (nepravděpodobné), jde o vynikající akční hru se strhujícím příběhem. K její vysoké oblibě přispívají také podporované modifikace, z nichž nejznámější Counter Strike je celosvětově nejhranější hrou na Internetu. V dalším pokračovaní Half Life na Vás čeká odhalování neméně zajímavého příběhu (opět od Marca Laidlawa), výrazně vylepšený grafický vzhled, značně vylepšený engine, nové zbraně a hlavně spousta zábavy.

Aktuální cena: 1099,-Koupit

 
www.fofos.sk